Fragnatic

5 na spar : Kr4ak,Kazu^^,Moniek,Slash,Infinity

Ogłoszenie

Dzisiaj trening o 16:30

#1 2010-05-25 16:59:55

Kr4ak

Administrator

Zarejestrowany: 2010-05-22
Posty: 43
Punktów :   

Taktyka na dd2

Ten spar zagramy na dd2 Pamietac ze nie gramy na fragi tylko  na zwyciesta calej druzyny,dlatego nie raz bedziemy sie musieli podlozyc zeby zmylic przeciwnika!!!!!

CT:
1.Dwoch chowa sie na A,i nie tupta,nie chodzi,nie biga,poprostu siedzi na dupie i kampi.Nie mozna dopuscic do podejscia na BS
2.Dwoch biegnie na B i jeden wchodzi na BS i chowa sie ,a drugi w okienku w scianie.
3.Piaty gracz siedzi na respie CT i pilnuje wyjscia na pole,zeby nikt z TT nie wyszedl polem na B albo na A ,jesli kogos zobaczy ,melduje przez mikro
4.Gdy slyszymy ze jest bomba podlozona ,a to nie jest na BS ktorym kampimy bignimy na drugiego BS.

TT: Na B
1.2 idze na A gala po cichu , 1 biegnie przez dluga jako mieso armatnie musi kupic cos glosnego zeby nawalac w i sporobowac zadac im jakies obrazenia , a 2 idze przez trupa na B i podklada pake,  jeden z dwoch co byli na gali pilnuje pola zeby nikt polem nie szedl do paki na B, i jeden zostaje na gali.


TT:Na A
1.Dwoch idzie na gale i robi rozpierdziuche,dwoch idzie na dluga i biegna na BS w nich jest gracz z paka,a ostatni biegnie sam na B i potem wychodzi na pole i idze na A


TT:Czterech na dluga
1.Ten co ma pake idzie w strone gali i czeka przed wejsciem zeby go nie uslyszeli (kuca sobie i sie nie rusza, nie przeladowywuje broni ,nie tupta,bo to wszysko slychac.
2.Czterech pozosatlych kupuje granaty (wszyskie) i bigna na dluga BEZ ZATRZYMNYWANIA SIE,wysakuje z trupiarni i wszyscy co przezyja chowaja sie w garazu (na poczatku dlugiej ze strony TT) nie uzywac granatow i flashy zanim nie bedziecie w garazu,jak juz jestescie w garazu najpierw ida wszystkie chejdze czy jak to sie pisze ,pozniej flashe,chodzi o to zeby wszyscy zbiegli sie na dluga,ten co czeka pod wejsciem na gale jak kuz nikogo nie ma na B ani na gali idze sam podlozyc pake na B ,wtedy wycofujemy sie i idziemy na B pilnowac paki,Pilnujemy w dowolnym miecjscu ,byle na BS,nie na polu i nie na gali,chowamy sie i pilnujemy .BOMBA MA WYBUCHNAC!!!!!!


Udalo mi sie tylko tyle wymyslic i wiecej nie mam pomyslow wiec teraz kto gdzie

CT:Na A ida Kr4ak (czyli ja ) ;p i kazu snajper i oslania dluga a ja gale.
Slash zostaje na respie w tym ciemnym miejscu bo jest doby umie naraz paru rozwalic...
Na B ida infinity i moniek infinity siedzi w tym okienku a moniek gdzies za skrzynia.

TT: Na B
Na gale ide ja z infinity...
Jako mieso armatnie moniek
A na B idzie kazu i slash (kazu nie kupuj awp wtedy)

TT: Na A
na gale idzie slash i moniek .
Ja ide sam na B
A infinity i kazu biegna dluga infinity ma miec pake...

TT: Na Czterech na dluga
Tym razem sam idzie moniek
A reszta wiadomo ;p

Mysle ze sie podoba jak macie jeszcze jakies pomysly to dopisujcie ;p

Offline

 

#2 2010-05-25 17:14:52

moniekskc

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

troche trudno będzie ale miejmy nadzieje że wyjdzie .

Offline

 

#3 2010-05-25 17:16:15

KaZu^^

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 9
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

ALE TAKTTYKA

Offline

 

#4 2010-05-25 20:09:25

InfinitY

Użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 15
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

może ogarne;p tylko nie wiadomo czy ten spar bedzie xD

Offline

 

#5 2010-05-26 10:52:49

SlaSh

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 8
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

Taktyka Nice tylko bedzie trzeba to pocwiczyc

Offline

 

#6 2010-05-29 22:51:01

Bialek.xd

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-05-29
Posty: 2
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

Trzeba ja poprostu pocwiczyc i tyle.. dalem jeszcze krzakowi pare taktyk:)

Offline

 

#7 2010-05-30 13:43:33

 Vebster

Użytkownik

17554070
Zarejestrowany: 2010-05-23
Posty: 18
Punktów :   

Re: Taktyka na dd2

Ta taktyka jest bardzo dobra,tylko zeby ja wycwiczyc potrzeba sporo czasu...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl